| bibitza a întrebat:

Maine este ziua meaaa! voi ce faceti cand este ziua voastra?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La muuuulti aaaaani! bibitza.ma bucur pentru tine.

36 răspunsuri:
| 31ea a răspuns:

La multi ani! si sa fi iubita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa-ti trimit un cadou frumos da nu am reusit, asa ca tasteaza pe google, lord of the dance, gipsi. sper sati placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani bibitza, sa fii sanatoasa si sa cresti mare si frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Multi Ani! sa fii sanatoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! De obicei eu dau un chef la care participa toti prietenii nostri, iar de cativa ani cheful se tine la o cabana, deci ne distram 2 zile...Sa fi sanatoasa si fericita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La Mulți Ani că ne trebuiești.
La mine ține trei zile: cu o zi înainte petrec cu părinții, în ziua specială petrec cu colegii și colegele de serviciu într-o locație dinainte stabilită iar a treia zi cu prietenul.
Tot binele din lume și toate dorințele să se îndeplinească.
Sănătate și distracție pe cinste.
Pa, pa.