| yocozmin a întrebat:

Mash apuca de tecktonik care ma ajuta sa invat din buzau da sa fie fata big grin daca se poate pe la 15-16 aniwinking

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce vrei tu, se gaseste pe alte site-uri, nu aici. Pot sa-ti recomand calduros pitzipoance.ro. Imposibil sa nu fie pe acolo vreuna care sa-ti satisfaca toate pretentiile astea.

| covexrobu a răspuns:

Nu crezi ca vrei prea multe sa te invete dar sa fie si fata dar sa nu fie nici batrana. Esti prea exigent tinere. Sa ai bafta si sa iti gasesti.

| yocozmin explică:

Era maimult banala intrebare happy