| Lyndsey a întrebat:

Merita sa participi la balul bobocilor? Povestiti-mi, va rog, ce se petrece acolo.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde thinking
Adica daca vrei sa iesi in evidenta, sa arati tuturor cat de sexy esti, da merita laughing
Dar pe de alta parte sunt si alte urmari :p

| Lyndsey explică (pentru anonim_4396):

Care ar fi acelea? :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lyndsey):

Ehh barfe si zvonuri tampite scoase de cei care au pierdut. Vei zice ca nu te afecteaza pe tine, insa vei vedea ca e posibil sa iti creeze o reputatie de ...hm... "cadaoala" laughing)

| punkbuster9988 a răspuns:

In filme merita dar in realitate nu cred ca e la fel de palpitant.