| CarlaAnneMihaela a întrebat:

Mi.am făcut o adresă nouă de mess, am băgat 5 persoane care mi.au dat acc şi acum nu mai merge să adaug pe nimeni... ce pot face? oh go on fundă.

Răspuns Câştigător
| BogdanVasc a răspuns:

Incearca sa astepti inainte de a adauga persoane consecutiv. Macar 3 minute intre fiecare. Acum oricum trebuie sa astepti o zi - 2 zile, dar macar e bine de stiut happy Funda?

4 răspunsuri:
| AndreiAndrew a răspuns:

Asa este normal. Mess-ul nu poate suporta decat 5-6 cereri pe zi, asteapta pana maine... daca nici atunci nu merge dezinstaleaza yahoo messenger si instaleaza-l iar!

| BogdanVasc a răspuns:

@AndreiAndrew, messul suporta cati vrei pe zi, insa daca faci spam te considera cheat, sau malware. Astepti 2 zile, dar daca continui s-ar putea sa primesti ban cateva saptamani.

| CarlaAnneMihaela explică (pentru BogdanVasc):

Cum să fac spam? o, o abia dacă mi.am făcut adresa şi când văd că nu merge îmi vine să mă dau cu capul de pereţi. -,-

| Ajutatorool a răspuns:

5? Eu nu am avut 5 prieteni niciodata sad