| oana_8373 a întrebat:

Mi-am gasit un job pe timp de vara(la impartit pliante), pana la urma. Numai ca patronul de la firma respectiva mi-a spus sa revin maine cu buletinul, etc. si m-a intrebat ce suma doresc. Voi ati impartit pliante? Cate ca numar, cate zile pe saptamana, cate ore, si cati bani luati pe treaba asta? Astept cat mai multe sugestii pentru ca programul mi-l fac singura si banii tot eu hotarasc suma. Nu trebuie sa fie una foarte mare ca s-a speria acel domn si n-o mai vrealaughing. Dar nici prea mica. Ajutati-ma, va rog mult. Funda:X

25 răspunsuri:
| andreutza94 a răspuns:

Eu stiu o prietena de-a mea care a impartit pliante vreo 2 saptamana (luni-vineri), 3 ore/zi si a luat vreo 60-70 de lei. Cam putin, spun eu. Parerea mea este ca daca omul a spus ca iti va da o suma pe care o doresti tu, nu ezita sa ii ceri putin, dar nici prea mult. Undeva la 100 de lei.

| smiley11231 a răspuns:

Pai depinde. sora mea a impartit si a ajuns la lcuj, in iulius mall, chiar la 1000 de pliante impartite pe zi. si ei, tot asa i-a cerut suma. a spus ca 5 mil. pe luna. depinde si la cate pliante pe zi impartzi. sora mea impartzea cam in jur de 500-600 pe zi.

Răspuns utilizator avertizat
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Hmm...eu împarţeam 7000 de pliante cu înca o prietenă si primeam fiecare 70 lei.trebuia să le împărţim în 4 zile. Dar asta era la drop-mail...la sampling se dădea un număr mai mic de pliante şi se plătea mai bine.

| arysa a răspuns:

Eu din cate vad am fost mai nefericita:am avut program de 4 ore si 5 ron pe orasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca se dau si 50 de lei pe zi.si in jur de vreo mie de pliante...as putea sa te intreb de unde esti si la c firma ti-ai gasit job'ul? si p mine m-ar interesa sa fac asa ceva, dar nu am gasit nici macar un nr d tel care sa ma ajute. daca vrei imi poti lasa si mie nr d tel al persoanei la care ai gasit job'ul? mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi da 30 de lei pe zi, 8 ore, in cutii postale, 6 zile pe saptamana. Imi poti zice de unde esti si cum se numeste firma sefului tau ca ma intereseseaza, mersi.

Alte răspunsuri
| Biiiiiia a răspuns:

Buna Oana.
Parerea mea este ca ar fi bine sa imparti pliante de luni pana vineri, 3 ore pe zi si sa ceri eu stiu.in jur de 50 lei pe saptamanathinking Asta ar insemna cam 200 lei pe luna.Cred ca ar ajunge nu?
Sau poti sa imparti pliantele 4-5 ore pe zi[tot de luni pana vineri] si sa ceri 100 lei pe saptamana[400 lei pe luna].
Imi spui si mie cum se numeste firma? Te roooog.De mult caut un asemenea job, dar nu gaesesc.Mersi mult de tot.

| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Posturi disponibile
Domeniu
Distributie
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Part-time
Nivel salarial
70 ron/zi
Localitate
Bucuresti ( toate orasele )

Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
ANGAJAREA SE FACE MUMAI PRIN SITE:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| nniculson a răspuns:

Eu luam pe zi 30 RON impartind pliante 2 ore jumate - 3 in intersectii la masini. Imi convenea foarte mult acest job. Dar am mai lucrat la unele firme unde imi dadeau 7lei/ora si stateam tot in intersectii 5 ore. Era mult mai obositor. Acum impart in Grand Arena stand intr-un loc tot 7 lei pe ora dar stau intre 7 si 9 ore. Mult succes. Eu ti-am dat cateva exemple ca sa iti faci o parere.

| CorinaBichiru a răspuns:

Buna...imi poti spune si mie te rog unde ai gasit? puppy dog eyes eu imi caut d mult timp si nu gasesc x_x.te rog frumos. daca ma poti ajuta contacteaza-ma la id-ul: corina.bichiru@yahoo.com ...mersi happy

| Iryina a răspuns:

Poti sa`mi spui si mie te rog unde ti-ai gasit jobul pentru ca eu caut de cateva zile bune si nu gasesc nimic :-(

| Iryina a răspuns (pentru eluveitie):

Imi poti lasa si mie nr d tel sau mailul pentru ca doresc sa ma angajez vara sata si chiar nu gasesc nimic de genuwinking

| Iryina a răspuns (pentru jasp_4651):

As dori sa ma angajez si eu la ceva de genu. Mai aveti posturi?

| BoGdY_4600 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut imi poti spune si mie unde?

| Fuzkyn a răspuns (pentru jasp_4651):

E fake :| a facut singur pagina si da anunt... uitati si situl cu care a creeat pagina http://www.ucoz.ro/

| CostinMih a răspuns:

Unde ai gasit, poti sa imi spui si mie te rog? caut de ceva timp pe Internet si nu gasesc

| Mihaela95 a răspuns:

Unde ti-ai gasit tu? ca si eu caut in Timisoara

| Haos_Tony_1995 a răspuns:

vreau sa ma apuc si eu sa impart pliante pe parcursul verii cu niste prieteni dar nu am gasit unde, imi poate da si mie cineva un link unde pot sa gasesc asa ceva?

| Nastia a răspuns:

Eu stau 4 ore pe 25 lei.Vinerea si in weekend, acum vrea si in timpul saptamanii.Nu stiu sa-ti zic cate pliante dau, dar teancul e mai gros decat 2 caiete de 100 file. Cere 5-6 lei pe ora.asa merge. faci tu calculul cat iti iese pe saptamana. daca stai mai multe zile iti da mai mult.fa-ti si tu programul dupa ore, cum poti.

| Iustina_1557 a răspuns (pentru Mihaela95):

Am gasit cu 50 lei pe zi. 200 de pliante la case (in cutiile postale din poarta )
Daca te intereseaza!happy

| cfrtriaj a răspuns (pentru Iustina_1557):

Salut Iustina_1557.ai fost sa imparti pliante.e nasol..cum se poarta minisefii de pe teren cu tine..etc...sau ai vazut un anunt pe undeva.sunt in concediu si era bun ceva bani extra.multumesc

| Dulcica_Nadia_1988 a răspuns (pentru Iustina_1557):

Da si mie nr de tel

| Ramona_Stoisin_1970 a răspuns (pentru Iustina_1557):

Ceau ma intereseaza pe mine imi poti da un nr de tel?