| Maarrrriaaaa a întrebat:

Mi-am uitat azi penarul in banca la liceu, am sanse sa il gasesc dupa vacanta? T-T

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Daca stai aproape te poti duce sa-l iei, vorbesti cu paznicul si daca il rogi frumos iti va da voie sa mergi in clasa.Gandeste-te ca in vacanta nu face nimeni ore, deci cel mai probabil il gasesti.

5 răspunsuri:
| Maarrrriaaaa explică (pentru dullcat):

Mersi, o sa-l caut dupa vacanta ca nu pot sa merg acum ca stau departe

| Catrice a răspuns (pentru dullcat):

Nici femeia de servici nu face curat laughing

| alexandrewz a răspuns:

Depinde,dupa vacanță întreabă femeia de servici daca a văzut un penar in banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt șanse să-l găsești.

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde acum daca nu sunt și schimburi după masă.In generala mi am uitat telefonul la școală și l am găsit(nu erau schimburi)…iar la liceu mi-am uitat o pereche de căști(era încă un schimb) și nu le-am mai găsit.
Deci na