| bleakk a întrebat:

Mi se pare mie sau atunci cand incerci sa fii ignorant si misterios,ti se da mai multa atentie, insa atunci cand cauti atentie nu prea esti bagat in seama.Eu am testat si mi-am dat seama de faptul urmator:eu apreciam foarte mult anumite persoane care erau mai ingamfate si le vedeam numai din exterior,fara nicio greseala, insa cand am ajuns sa le cunosc mai bine mi-am dat seama ca nu este asa.Am incercat mult timp sa imit acest tip uman,era bine, ma simteam in centrul atentiei de parca multi ar vrea sa fie ca mine cum si eu la randul meu am fost in situatia aceasta.Insa,mi-am dat seama ca acest necunoscut presupune multe lucruri. Unul dintre ele ar fi teama de a nu gresi astfel incat sa nu-i faci pe cei din jur sa creada despre tine anumite lucruri.Esti mereu incordat.Acest spirit nu mi se pare bun.Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt doar impresii, mergi pe ceea ce ești de fapt!
Pa, pa.

| AtateaConditii a răspuns:

Da, asa-i. Cu cat esti mai deschis si mai vorbaret cu atat esti mai dispretuit si evitat. Dar daca esti un fitos cu nasu pe sus si iti tai venele ca nu ai tigari toti iti devin fanilaughing. oh doamne. am parere proastatongue.

| William a răspuns:

Ai vrut sa spui indiferent si misterios? Ignorant inseamna incult, neștiutor.

| bleakk explică (pentru William):

Da,multumesc,nu-mi venea pe moment atunci.