| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma pot abtine cand un prieten ma face sa rad, doar imi zice," hai razi, iti vine sa razi te vad te vad acum razi" nu ma pot abtine rad ca vaca la duga cu coceni laughing
nu stiu ce sa fac sa ma dezobisnuiesc pentru ca este chiar enervant rasu asta asa la comanda, el nu vrea s ainceteze pentru ca asa ma face sa imi treaca supararea, dar mie nu imi place pentru ca incerc sa fiu serioasa si el ma face sa rad, daca ii spun ceva crede ca il mint pentru ca incep sa rad

4 răspunsuri:
| EddiWeed a răspuns:

Fumezi prea multa iarbalaughing

| Aleqa a răspuns:

laughing. Daca asa esti tu, nu trebuie sa te schimbi doar pentru ca asa vrea ala. Oricum, m-ai facut si pe mine sa rad.

| OOOLEOOO a răspuns:

Este cea mai ''rea'' dorinta pe care am auzit-o.

Ai darul de a zambi, de a rade, de a te bucura! Faci asta fiindca ai incredere deplina in prietenul tau, faci asta fiindca te simti cel mai bine cu el...Nu distruge relatia pe care o ai tu cu tine si cu amicul tau.

| Pitic a răspuns (pentru Aleqa):

laughing)