| MihaiSDK a întrebat:

Nu o mai suport pe mama,in ultima vreme de cand e fotoreporter ma tot streseaza impreuna cu prietena sa! Nu pot avea intimitate,la liceu sunt urmarita,pe drum la fel,chiar azi a aflat cu cine stau.M-am saturat nu o m-ai vreau,prietena sa m-a jignit si ea i-a dat dreptate,cum v-ati simtii in acest caz? De o saptamana tot plang noaptea in somn ca ea nu realizeaza cat imi cauzeaza chestia cu fotoreporterul. Vreau sa plec departe,sa scap de ea, ce sa fac?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca as fi in locul tau as lua o carte ge gramatica limbii romane. As invata sa scriu corect si poate n-ar mai fi probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiSDK explică:

Nu am nevoie de gramatica pe un site in care se da sfaturi;-) in primul rand TPU corecteaza daca e gresit ceva, deci trage concluzia tongue

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru MihaiSDK):

Ca sa n-avem vorba la proces, uite cum s-ar fi sris corect textul intrebarii tale:
Nu o mai suport pe mama! In ultima vreme de cand e fotoreporter ma tot streseaza impreuna cu prietena sa. Nu pot avea intimitate: la liceu sunt urmarita, pe drum la fel. Chiar azi a aflat cu cine stau. M-am saturat! Nu o m-ai vreau! Prietena sa m-a jignit si ea i-a dat dreptate. Cum v-ati simti in acest caz? De o saptamana tot plang noaptea in somn si ea nu realizeaza cat rau imi cauzeaza chestia cu fotoreporterul. Vreau sa plec departe, sa scap de ea. Ce sa fac?
Tu crezi ca robotul (programul care corecteaza) le stie pe toate? Asta este un program facut tot de un analfabet. Asa ca stai linistita ca n-are cum sa corecteze tot.