| Saataan a întrebat:

Nu pot sa vad toate comentariile pe facebook.bara aceea din dreapta de unde sa da in jos la comentarii este blocata. ma poate ajuta cineva? sa imi spuna cum sa fac sa functioneze din nou?

3 răspunsuri:
| DeeeaA a răspuns:

Da "Refresh" la pagina sau, in cel mai rau caz "Restart" la PC.batting eyelashes
Daca iti mai pierzi timpul asteptand, o sa iti apara "Not responding" iar dupa cateva secunde o sa iti apara sa inchizi programul sau sa-i dai restart, de asemenea. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| DeeeaA a răspuns (pentru Saataan):

Atunci poate ai o problema cu facebook-ul. Si eu am o verisoara care avea o problema asemanatoare cu a ta doar ca ei nu ii arata pozele. Incearca sa intri din alta parte daca ai cum.