| ___VRT4 a întrebat:

Nu stiu ce este cu mine, credeam ca imi place sa fiu iubita..am fost cu atatea fete incat nici nu mai stiu, cu fete de la distanta, cu fete din oras dar se simte la fel..nu stiu ce sa fac. Oare nu pot sa iubesc? Sau iubesc doar fetele care sunt foarte greu de avut?
Nici eu nu stiu, poate ca daca nu ma pot iubi pe mine. Poate ca nu pot iubi pe nimeni. Oare sunt persoana aia care chiar o sa ajunga cu pisici la batranete? Si daca este asa? Care este fericirea mea..sunt atatea întrebări fara raspuns si nu stiu ce sa fac... in viata asta pana acum am iubit maxim 2 fete care sunt asa de imposibile de avut..acum sunt cu cineva din orasul meu..am facut aproape tot ce imi doream sa fac cu o fata pe care o iubeam dar, nu se simte asa cum voiam si frate doare..doare atat de tare sa stiu ca nu pot iubi..si nici nu-mi dorec sa ranesc persoane. Poate ca ar trebui sa mor sau sa nu stiu să-mi continui viata singura alaturi de animale, muzica, filme.Nici eu nu stiu dar, stiu ca macar am incercat sa vad ce nu imi place dar, nici nu stiu cum sa-i spun fetei asteia cum ca nu o plac. Iubesc sa fiu singura dar nu sa ma simt singura..gresesc cu ceva?

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Probabil ca nu ai intalnit inca persoana potrivita, ai timp. Dar esti tot fata si tu?

| FilipSorin a răspuns:

Draga mea, sa știi ca te înțeleg si sa stii ca Dumnezeu te iubește. Cerei Lui Dumnezeu sa iti ofere iubire si orice doresti tu, iubirea Lui Dumnezeu nu este ca a oamenilor, El iubește necondiționat si fara plata, El te poate ajuta mereu, doar cerei ajutorul, vorbește cu El iar El iti va oferi iubire, bunătate si multe multe altele.

| ___VRT4 explică (pentru Dismally):

Da.

| VoidEternal a răspuns:

Cam multa melodrama... Câți 15 ani zici că ai?

| darrio2007 a răspuns:

„Nu stiu ce este cu mine, credeam ca imi place sa fiu iubita..am fost cu atatea fete in cat nici nu mai stiu, "

Esti baiat, fată, sau pe invers?