| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac! Eu si inca 2 prietene vrem sa mergem vara asta la o tabara.Problema este ca am gasit una cu toate conditiile, doar ca baia si viceul sunt comune pentru un etaj.O prietena a spus ca ei nu-i place tabara asta, ca arata mai mult ca o gradinita si ca parintii ei au spus ca nu o lasa la o tabara cu baie si veceu comun... Vreau foarte tare la tabara dar cu mofturi de acest fel nu stiu ce sa fac...Situatia asta mi-a dat peste cap toae planurile.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te singură, sau cu cealaltă prietenă a ta, nu aşa de mofturoasă.
Că parcă acasă nu tot baie comună are, împarte baia cu maică-sa, taică-so... Şi alţi 16 fraţi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

90% din tabere au bai comune

Răspuns utilizator avertizat