| Markusfrtt a întrebat:

Nu vorbeste urat, tot felul de prostii( stiti voi). Nu suporta, de exemplu ca un baiat sa-i dea o palma peste fund, se enerveaza foarte tare si iese scandal. Nu merge in cluburi sau discoteci. Dar desi are prieten se intalneste si cu alti baieti, vorbeste cu ei si iese cu ei la suc(Bine, nu la gramadalaughing) )Si baietii aia incearca de fapt sa se dea la ea. Intelegeti voi. Ce credeti despre ea? Eu unul mi-am schimbat parerea despre ea, desi o credeam o fata oarecum diferita de majoritatea. Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce parere sa avem, niciuna ca nu o cunoastem si iesitul la suc cu un prieten nu e nimic rau

| corbulalbrosu a răspuns:

Absolut NORMALA.bravo ei

| Markusfrtt explică (pentru suntserios):

Nu e chestia de prieten. Baieti respectivi, se dau la ea, mai exact. Intelegi?

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin faptul ca flirteaza pe fata o face cu atat mai de incredere.Intelege ca nu face nimic ilegal sau imoral are un comportament de fata moderna perfect normala.Ma intreb cre este rolultau in aceasta schema?

| ioandreii a răspuns:

E o fata desteapta. Decit sa stea cu unul care nu o multumeste cauta sa cunoasca tot felul de baieti si sa vada cu cine merita sa se bucure de viata. Isi face multi amici si asta e f bine indiferent la ce se gindesc ei(nu poti controla mintea nimanui). Gindeste-te majoritatea au un iubit si nu mai stau de vb cu nimeni. Cind nu il mai suporta sau nu se inteleg se desparte, si ea nici nu are cu cine sa stea de vb ca in afara de iubit nu avea timp de nimeni si multe fete se impaca cu fostul doar finndaca nu suporta singuratatea si nu stiu pe nimeni.

| corbulalbrosu a răspuns:

In ce limba te-ai exprimat baiete? Ai insirat niste cuvinte in niste fraze absurde fara sens.Pe viitor fii mai coerent/inteligibil daca se poate. Biata Limba romana grav mai esti maltratata.