| titicristina21 a întrebat:

O fata pe care o cunosc vrea sa ma bata, nu sunt genul de persoana care sa se bata, dar de ce vrea sa ma bata? Nu i-am facut nimic ei, ce sa fac, cum sa ma bat, nu am facut nicioadata asta!?

5 răspunsuri:
| RespiraSiInspira a răspuns:

Buna! Daca e din scoala anunta dirigintele, iar daca nu e, in functie de gravitatea situatiei anunta politia.Nu ezita niciodata sa faci asta, pentru ce crezi ca exista persoanele astea, doar ca sa ne enerveze? Asta e cel mai matur mod de a actiona happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg ca imaginea pe care o ai la avatar e un ideal de neatins daca ti-e frica sa te bati cu o fata.

| AFR81 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim noi de ce vrea sa te bata. Pe langa asta, n-ar trebui sa ne intrebi cum sa te bati, ar trebui sa te gandesti cum sa mediezi conflictul. Incearca sa afli ce a deranjat-o si incearca sa vorbesti cu ea. Poti sa ceri ajutor si prietenelor pentru a va impaca. Daca nu merge si nu merge, spune-le parintilor si gata. Vor rezolva ei problema.

P.S. Femeile care se bat mi se par de-a dreptul dezgustatoare si de cea mai joasa speta.

| titicristina21 explică (pentru anonim_4396):

Imaginea am pus-o asa ca mie imi plac patratele

| whatevernvm a răspuns:

Ii dai la fata si burta, merge intotdeauna