| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru baieti! Daca orietena voastra v-ar oferi acet pandantiv http://cadouri-pentru-amandoi.ro/......uzzle.html V-ar placea sau l-ai considera stupid? Si inca ceva baiati trebuie sa poarte fata sau baiatul?:d

6 răspunsuri:
| anaservic a răspuns:

Sunt fata si imi place ideea ta. fata trebuie sa poarte fata, iar baiatul baiatul. sincer, cred ca sunt putini baieti care ar aprecia genul asta de cadouri. dar daca il cunosti f bine pe prietenul tau si stii ca este genul mai romantic, cumpara-l cu incredere!

| cobritsA a răspuns:

Salut,andyy!
Depinde si de varsta pe care tu o ai.Adica.Sa zicem ca ai o varsta mai mica, nu peste 15 ani(ca sa zic asa)
Insa gestul conteaza, chiar daca nu iti place, trebuie sa apreciezi si sa te gandesti ca totusi ti-a luat un cadou!
O zi buna!

| ComatoseWine a răspuns:

Mie imi place mult.Sunt baiat si l-as purta fara sa ma simt intr-un mod ciudat.E dragut! L-as cumpara eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cobritsA):

Eu am 15 si el 21happy dar nu are minte pentru varsta e care o are laughing)

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Sunt baiat. Incearca asta http://cadouri-pentru-amandoi.ro/......tml.acesta imi place mai mult dar si primul este aceptabil eu cred ca baiatul ar trebui sa poarte fata dar poate fii ofensat ( desi nu cred ) de imagine baiatului... dar este OK succes

| cobritsA a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles.Deci pentru varsta ta...nu prea!