| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru baieti. voua baietiilor va plac fetele care sunt indiferente cu voi sau fetele care arata ca le pasa si sunt mai lipicioase? Va plac si fetele geloase sau nu?

5 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Ai pus niste intrebari dificile happy. Raspunsul e Da laughing
Acum serios, depinde de context si de ceea ce ne dorim de la o fata dar daca duci totul asa la una din extreme atunci sigur nu ne place. O fata indiferenta, o cam lasi in pace. una lipicioasa peste masura ajunge sa fie agasanta si o lasi si pe asta. Trebuie sa gasesti un echilibru

Despre gelozie, daca un baiat te inseala, nu ii place sa fii geloasa. daca nu te inseala, nu are o problema sa fii putin geloasa happy

Eu sunt de parere ca gelozia este buna atata timp cat nu calca peste increderea reciproca. Gen poti sa fii geloasa.dar sa ai incredere totusi in mine. Daca incepi cu gelozii din alea ciudate, nu cred ca ii place nimanui asa ceva

| VoidEternal a răspuns:

La indiferență răspund cu indiferență.
Nu, nu îmi plac fetele geloase. Pentru că trădează inabilitatea de a te încrede în partenerul tau. Și o stimă de sine scăzută.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Cand te maturizezi o sa apreciezi o fata lipicioasa mai mult, asta cu indiferenta e doar o tactica proasta de copii carora le da iluzia ca o sa atraga o persoana mai mult. Aroganta, indiferenta sunt doar faze peste care o sa treci si o sa te uiti in spate cu jena. Cu indiferenta nu atragi pe nimeni matur si cu capul pe umeri, un om matur daca te va vedea indiferent iti va da cu sutul in secunda 2 si nu ai niciun drept sa contesti aceasta reactie

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

Tot respectul meu ai vorbit foarte Adevărat și frumos bravo te felicit.

| Violleta2022 a răspuns:

Cui i-ar place o persoana indiferenta?
La nimeni!

Cat despre gelozie, fugiti oameni buni de persoanele geloase, ca-i o boala psihica urata, care distruge fericirea, semanad numai ura, cearta, control, manipulare si in final se ajunge la certuri si despartire.