| razadeluna a întrebat:

Pana la ce ora va permit parintii sa stati sambata seara, adica la ce ora culcarea?

20 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde:d sunt zise in care ma prinde ora 2 [in wekend] iar in timpul saptamanii pe la 12/12:30 sting calculatorulbig grin desi as vrea sa ma culc mai devreme caci mi-e foarte greu sa ma scol dimineatathinking Dar pe tine?happy

| Maariiaa a răspuns:

Buna! Sambata si duminica parintii imi permit sa ma culc pana in ora 12, 1 noaptea. Mai tarziu nu imi permit. Nici foarte tarziu nu ma lasa. Orcum nu este bine sa stai asa tarziu.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Nu am o ora. Nu-mi mai spun parintii la ce ora sa ma culc, imi ziceau doar cand eram mai mica. Dar mai mult de 11 nu rezist laughing ma apuca somnul chiar daca e sambata [ in vacanta pana pe la 2 - 3, depindehee hee ]

| saymoon a răspuns:

Cat vreau, e vorba de incredere. Daca am chef sa stau pana la 5 dimineata, o fac, chiar daca a doua zi, sunt chioara de somn.

| Andruza a răspuns:

În weekend la ce ora vreau eu
În timpul săptămâni 10- 10:30 maxim 11

| Biiiiiia a răspuns:

Vineri si sambata stau la pc/tv pana cand mi`e somnoh go on.In timpu` saptamanii stau pana pe la 11 jumate`-12 ptk, dk stau mai mult, ma trezesc greu dimlaughing.

| DelphhiN a răspuns:

Daca n e tata acasa...pan dim... n imi zic nik.stiu ei ce fac eu

| MiyakoSaki a răspuns:

Sunt baiat, deci cam pe la 2:30-3:00

| Ofiintă a răspuns:

De parca ar trebui sa-mi zica mie mama cand sa ma culc laughing

| DeeaLove08 a răspuns:

00:30

| Kittynika a răspuns:

Cat vreau
Nu-mi interzice nimeni nimic si nu trebuie sa fie sambata, orice zi stau cat vreau.

| DraPraaHaarp a răspuns:

Nu am o ora, stau pana cand vreau eu, pot sa stau si pana dimineata cand trebuie sa plec la scoala.ma lasa dar trebiue sa imi respect programul din acea zi, nu sa zic ca nu ma duc la scoala ca mi`e somnlaughing

| TwEEty_9286 a răspuns:

Mie nu-i impun nimic ma pot culca chiar si la 6 dimineata[eu ma culc atunci camd ma ia somnul]. pa pa*

| hgfdsa a răspuns:

Nu am ora de culcare.ma lasa cat vreauthinking bine, nici eu nu exagerez, ma culc pe la 12.

| ForgottenNobody a răspuns:

Eu una daca plec in "oras" nu imi dau ora de venit acasa, imi spun doar sa am grija ce fac. Daca raman acasa trebuie sa dorm pe la 10:30.

| xlmpq a răspuns:

Pan la cat vreau, numai am varsta la care sa mi spuna parintii la cat sa ma culc

| cssandreea a răspuns:

Bunahappy!
pana au ei cheff :-l ma enerveazaa x-((! e Weekend! dar ma lasa sa stau cel putin pana la 23:00 laughing)) :-l off!, insa sunt zile in care mai stau si pana mai tarziu,. dar rarwinking
pe tine pana la cat de lasa happy?`.

| Catalina_2440 a răspuns:

Pai eu pot sta vineri si sambata pana dimineata adica pana vreau eu dar si in timpul saptamana. doar ca asa nu ma pot trezi dimineata!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pana mi se face somn. Nu-mi fac parintii program de somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hee hee can ajung acasa ...pe la 4, 5