| Adry05 a întrebat:

Pe cât este Valentine's day? Şi ce-i pot face cadou prietenului meu? Suntem împreună de 2 luni şi ceva. Vreau ceva micuţ, nu prea scump dar semnificativ. Ideei? happy

8 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Pe 14 februarie

| TheAce a răspuns:

Sfantul Valentin se sarbatoreste pe 14 februarie. Recomand insa Dragobetele, ziua indragostitilor la romani, pe care o sarbatorim pe 24 februarie. Valentine's e in sine doar o alta sarbatoare comerciala, kitschoasa si prin definitie lipsita de gust.

| Adry05 explică (pentru TheAce):

O fi, dar eu prefer Valentine's. happy

| Nutsu7 a răspuns:

Pe 14 februarie

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este pe 14 februarie, tip american și lasă-l pe el să-ți ofere ceva.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este pe data de 14 februarie.
Ideal este ca el să-ţi ofere cadou, nu tu să-i faci lui.
Şi dacă chiar vrei un parfum, un ceas, ştiu şi eu, nu prea am idei.
Te pup!

| dominic90demy a răspuns:

E pe 14.Si eu prefer Valentine'sbatting eyelashes.Pai poti sa ii faci cadou spre exemplu un colaj cu poze cu voi doi pe parcursul anilorpuppy dog eyes.Si o inimioara cu numele luithinking Succes^^

| Adry05 explică (pentru dominic90demy):

Mulţumesc dar suntem împreună de doar 2 luni jumate, deci aş fi vrut ceva mai micuţ. happy