| niccoo a întrebat:

Pentru cei care au urmarit X Factor! Stiti ca Irina Florea, care a mers pana in gale, are doar 16 ani, ma intereseaza cum a acoperit saptamanile si lunile pierdute de la scoala, daca le recupereaza, caci e doar lasa a 10.

Răspuns Câştigător
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Nu le-a recuperat. Profesorii lasa de la ei. Si spun : "Fata a facut cinste scolii. De ce nu i-am mai pune si noi vreo 3 puncte in plus la orice nota?"
Era de la tara... nu e chiar asa de greu. happy

6 răspunsuri:
| LaviniaT a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Nu e de la tara Irina,eu sunt din acelasi oras cu ea, oras Jimbolia, e adevarat ca e un oras mai mic, dar e tot oras, nu e sat sau comuna ca sa fie cum zici tu, de la tara. Uita-te pe harta si vezi ca Jimbolia e oras.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru LaviniaT):

Inseamna ca am inteles gresit. sad Intreab-o daca esti din oras cu ea. De ce ai mai pus intrebarea asta pe TPU?

| LaviniaT a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Intrebarea n-am pus-o eu, altcineva a fost, uitate mai sus.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru LaviniaT):

Pardon. Ne poti spune tu raspunsul?

| LaviniaT a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Nu stiu raspunsul, cum si-a rezolvat la scoala, poate stie altcineva sa va raspunda.Eu o stiu doar din vedere, o apreciez, pentru ceea ce a facut si pana unde a ajuns, mia parut rau ca nu a castigat ea, dar nu am vorbit niciodata cu ea.

| Flo_Irina_1995 a răspuns:

Buna nico, sunt eu Irina Florea. Poate intrebi asta fiindca doresti sa participi si tu la concurs. Daca chiar iti doresti cu adevarat, le poti face pe amandoua.In cazul meu, am explicat de la inceput cum sta treaba, ca nu stiu pentru cat timp voi fi plecata, iar cand m-am intors, a trebuit sa invat.Dar incet incet mi-am revenit.Deci daca ai ambitie, potihappy Te pup