| KeepCalmAndLove a întrebat:

Plac un băiat și stau cu el în bancă, dar în pauză, sau când ies de la școală el e tot pe lângă colegi, cum fac să găsesc o cale să fim doar noi doi,ca să îi spun ce simt? Suntem singuri doar în bancă, și dacă i-aș spune în clasă s-ar băga mereu colegii! Ce să fac?

Răspuns Câştigător
| Gabryel98 a răspuns:

Pai afli unde sta si poate mergi cu el pe drumul spre casa (chiar daca stai in zona sau nu) si pe drum, daca sunteti numai voi doi ii poti spune...sau ii dai o intalnire intr-un parc (liniste, frumos) si acolo ii poti spune

14 răspunsuri:
| anonimuIndragostit a răspuns:

Buna daca iti place acel baiat spune-i-o direct in banca in timpul orelor sau daca este mai timida, daca ai numarul lui de telefon suna-l si intreaba-l daca ar vrea sa vina cu tine peundeva si daca accepta ai norocul sa iti spuna acolo. sper ca te-am ajutat si nu ii lua in seama pe colegi tai daca aud ca vrei sa fi cu el

| ღMysteriousGirlsღ a răspuns:

Ii spui daca are putin timp si il tragi intr-un loc unde nu e nimeniwinking si ii spui tot ceea ce simti tu, nu trebuie sa te rusinezi sau altceva...winking trebuie sa fii tu insuti kiss...ok?

| michelia a răspuns:

Pai ai semnale ca te place si el? Te aventurezi sa-i spui ceva important.
Daca nu simte la fel si el risti sa se mute din banca; va fi disconfortat de situatie.

| KeepCalmAndLove explică (pentru michelia):

Nu are cum sa se mute, diriga ne muta...

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,in timpul orei spune-i ca vrei sa vorbesti ceva cu el intre 4 ochi si in pauza du-te intr-un loc linistit pe o canapea si spune-i ce simti pentru el

| michelia a răspuns (pentru KeepCalmAndLove):

Tu ai inteles ce vreau sa spun. Nu fa prea multi pasi daca nu crezi ca are si el sentimente pentru tine.

| KeepCalmAndLove explică (pentru Gabryel98):

Mersi, o sa incerc maine! Sper sa mearga...

| nuseu a răspuns:

De ce nu ii zici dupa ore?

| KeepCalmAndLove explică (pentru nuseu):

Este mereu cu gasca lui...

| nuseu a răspuns:

Cei care au raspuns mai sus au dreptate spune-i in timpul unei ore ca vrei sa vorbesti ceva cu el intre 4 ochi dupa sfarsitul acestora, iar cand sunteti singuri ii spui sentimentele tale fata de el mult noroc.

| neutrino a răspuns:

E bine sa stai in banca ta si sa intelegi ca daca baiatul era interesat de tine, iti arata acest lucru. Nu te place pentru o eventuala relatie. Poate pentru o aventura este posibil, daca tu te duci la el, ceea ce o fata nu ar trebui sa faca, si te milogesti in fata lui. O fata trebuie sa-si cultive acea mandrie feminina caracteristica genului frumos, si de ce nu, si inteligent.

| iron2man a răspuns (pentru neutrino):

Chiar ca. Asa m-a plictisit si pe mine o colega de nu mai scapam de ea cu mesajele. Am fost finut o vreme da pana la urma tot i-am zis sa ma lase in pace de tot.

| KeepCalmAndLove explică:

Multumesc tuturor! Maine vreau sa ii spun... si am sa incerc metodele voastre! Multumesc!

| KeepCalmAndLove explică (pentru Gabryel98):

I-am dat o intalnire azi, si vine, nu am putut sa ii spun dupa scoala pentru ca era ff multa lume prin jur! Si a acceptat! Ureaza-mi noroc! App. MERCIII!