| Correct a întrebat:

Plangeti si voi...
https://www.youtube.com/watch?v=yvkiAoFWilg

10 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Da,super trist ce sa zic.
si care era problema ta aici?

| Correct explică (pentru Silvia93):

Nu am voie sa sensibilizez lumea cu un clip trist?
Eu sunt un iubitor de animale si vreau sa vad daca si alte persoane sunt ca mine.

| Silvia93 a răspuns (pentru Correct):

Pentru asta ai "conversatii" nu adolescenti.
baiat sensibil...viitorul tau e sumbru.

| Correct explică (pentru Silvia93):

Silvana, Silvana....Pe net lumea se manifesta altfel decat in lumea reala.
Unii sunt agresivi pe net, iar altii pe net arata ca sunt sensibili...lucru care uneori i-ar face sa fie calcati in picioare in lumea normala.
Cand discuti fata in fata cu un om trebuie sa impui respect, de fapt cam orice ai face trebuie sa-i faca pe ceilalti oameni sa te respecte.
Nu tot ce am scris e relevant, uneori trebuie sa fii sensibil si in lumea reala, desi baiat, nu sunt obligat sa fiu o stana de piatra.
In fine...scuze pentru categorie, aici e greseala mea.

| paezi a răspuns (pentru Silvia93):

laughing good one

| darius4181 a răspuns (pentru Correct):

Adevarat! Silvana asta e mai prejos de un animal!

| darius4181 a răspuns (pentru Correct):

Adevarat! Silvana asta e mai prejos de un animal!
:'( trist

| AtateaConditii a răspuns:

Cand te abtii sa plangi iti apare un nod in gat sau iti apare si daca plangi? La filmu asta atata m-am abtinut sa nu planglaughing dar e imposibil.

| j1NNNx a răspuns:

Amice, e trist videoclipul. Ai ales categoria gresita. Puteai sa il pui la TIMP LIBER / CONVERSATII.

| Titanos a răspuns:

Cainele a castigat pe videoclip mai multi bani decat mine in 6 luni de munca. Oricum povestea este interesanta.