| GuitarFly a întrebat:

Prietenul meu are un tricou roz cu my little pony, i-am spus de multe ori ca nu ii sta bine si din cauza asta mi-a luat si mie un tricou asemanator. Problema e ca mie nu imi place my little pony, desenele alea sunt prea sadice, ma sperie. Cum sa il conving sa nu mai poarte tricoul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă lui îi place, lasă-l. Oricum e doar un tricou, nu cred că îl poartă zilnic laughing

5 răspunsuri:
| тєqυιℓα a răspuns:

Cumpără-i un tricou cu Dave Grohl și bântuie-l noaptea.

| GuitarFly explică (pentru тєqυιℓα):

Eu vreau tricoul cu Dave Grohl

| тєqυιℓα a răspuns (pentru GuitarFly):

Păi,cumpără 2 identice.

| Carmen100 a răspuns:

Stai putin ca n'am intele. PRIETENUL tau are tricou ROZ cu PONEI?!?! Cred ca are o problema maaare...

| Alecsyyya a răspuns:

Hm, prietenul tau e mai nebun vad. Nu cred ca poarta tricoul ala incontinuu, asa ca nu ai de ce sa iti faci griji.