| Vichtory a întrebat:

Prin ce progarama as putea sa-mi pozez ecranul pc-ului?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu ai nevoie de un anumit program pentru a face asta, ci e nevoie doar sa apesi o singura tasta. Arunca o privire aici http://windows.microsoft.com/......nt-screen.

| Vichtory explică:

Pai am apasat, si nu vine nimic, nici nimic nu se intimpla.

| grgdlk a răspuns:

Apesi tasta 'printscreen' care se afla undeva deasupra sagetilor, apoi te duci la start/allprograms/accessories/paint

deschizi paint apesi ctrl+v si aia e!

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Eu folosesc PhotoScape, nu e deloc complicat, il instalezi si apoi poti sa pozezi ce vrei de pe ecran!

| Vichtory explică (pentru AlinaaAli):

Eu am photoscape si cum sa pozez?

| AlinaaAli a răspuns:

Trimite-mi id-ul tau printr-un mesaj privat si o sa iti explic