| titicristina21 a întrebat:

Profa de mate m-a lasat corigenta si am :5, 66,8, 4 dc? anul trecut in clasa 9 am luat locul 2! sunt ff buna la celelalte materii! oare dc ma uraste sau ce nu am injurat-o dara daca nu rezolva problema o s-o fac!

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Tu trebuie să înveți și la materia ei.
N-are nicio importanță că ești foarte bună la restul.Și nu cred că te urăște.

PS.Cu notele spuse de tine nu rămâi corigent.

| titicristina21 explică (pentru zurick):

Da stiu si eu dar ea zice si tot incearca sa ma traga in jos ce sa fac>?

| zurick a răspuns (pentru titicristina21):

Dumneaei va încerca doar până îi demonstrezi contrariul.
Fii activă și arată-i că nu te poate încurca decât dacă îi permiți tu.

| titicristina21 explică (pentru zurick):

Mersi mult

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In scoala mereu e un prof care are conceptii ciudate. Profa mea de fizica din liceu, aoleu, a lasat jumate de clasa doar pentru ca ceilalti le aveau cu papagalul.
E bine ca esti buna la celelalte materii oricum. O sa ajunga si ea sa vada asta crede-ma. Tu nu te lua in gura cu ea. Incearca sa ai un minim de cunostinte la materia ei doar cat sa i raspunzi la 1 intrebare. Si o sa vada ca incerci.