| adelaadelaadela a întrebat:

S-ar supara prietenul daca i-ati spune "piscotel". rolling on the floor
O prietena a patit-o. rolling on the floor

4 răspunsuri:
| miraabela a răspuns:

S-ar putea sa se supere, mai ales daca ii zici in public cand sunt de fata si prietenii lui cei mai buni. Eu sincer nu m`as mai opri din raslaughing

| adelaadelaadela explică (pentru miraabela):

Prietena mea i-a primis mesaj iubitului ei,( care este foarte suparacios)
"ce faci piscotel" si el s-a suparat rolling on the floor

| thegatekeeper a răspuns:

Mi se pare amuzant, eu una daca as fi in locul lui nu m-as supara, insa nu mi-ar placea si nu m-as simti okay daca mi-ar spune asa laughing. Nu stiu de ce, poate doar pentru ca suna cam ridicol si hilar. Dar poti sa-l intrebi si sa vezi ce parere are, inainte de a-i spune asa in public sau deodata happy.

| adelaadelaadela explică (pentru thegatekeeper):

Bine piscotelrolling on the floor oricum nu eu i-am spus asta. intrebarea e pentru colega de camera tongue