| anonim_4396 a întrebat:

Sa spunem ca unui baiat ii place de doua fete si nu stie pe care s-o aleaga.Una il ignora si alta se da pe langa el. Daca el o place mai mult pe cea care il ignora va incerca s-o cucereasca sau se va duce la cea care oricum il place? Cum ati proceda voi,baietii, in general? Incercati s-o cuceriti pe una care va ignora sau ramaneti cu cea care va iubeste oricum?

4 răspunsuri:
| RaulPTR a răspuns:

Cineva care te ignora, nu te vrea. Eu as ramana la cea care ma iubeste.

| Zyndux a răspuns:

Pai eu unul m-as duce la cea care te ignora caci in general am observar ca fetele care ignora un baiat de fapt il plac sau daca nu crezi asta da cu banu.

| kattya96 a răspuns:

Sa inteleg ca tu esti cea care se da pe langa el nu?
Daca e asa te sfatuiesc sa il ignori si tu pentru ca astfel daca stie ca nu se mai tine nimeni dupa el, pana la urma va lua o decizie.
Sa nu fii suparata daca o alege pe ea, asa iti dai seama ca el nu era pentru tine.
PS Baietilor nu le pasa cine ii iubeste, ci cine arata mai bine pentru ei.
( Indiferent de ce ar zice, eu zic asta din tot ce am vazut, desigur ca exista si exceptii ^^).

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru kattya96):

Nu eu sunt aceea.Eu vreau sa stiu cum sa procedez.De asta va intreb.