| razvan1008 a întrebat:

Sa zicem ca va dati intalnire cu o fata pe are ati cunoscut-o pe facebook(nu o cunoasteti in realitate). II duceti vreo floare la prima intalnire ..sau altceva? Poate sa iasa ceva sau nu ..nu e neaparatlaughing. ce ma sfatuiti?

5 răspunsuri:
| StarElle a răspuns:

Ca sa fi un pic mai romantic, poate ar trebui sa ii duci o floare+niste cuvinte gen "esti mai frumoasa in realitate" sau ceva. Fetelor le plac tongue

| 123junior a răspuns:

Poti sa-i duci o floare.

| razvan1008 explică (pentru StarElle):

S-a schimbat planu. Mergem la patinoar. Nu prea are ce face cu floarea acololaughing

| einenebun23 a răspuns:

Sigur ca se poate. Chiar daca din prima nu iti va reusi sa insisti in continuare. Din moment ce a acceptat sa iasa cu tine inseamna ca vrea ceva fata de la tine. Si du-i un fir de trandafir si o ciocolata.

| Alexandru0007 a răspuns:

Daca simti asta, du-i o floare. fetelor le plac gesturile astea