| alex3010 a întrebat:

Sal am icercat sa ma las de fumat am incercat si cu tigarea electronica si am vazut ca de la tigarea electronica ma ia cu rau ce sa mai fac sa scap de depedenta asta dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Wh0Me a răspuns:

Fi ambitios, propuneti sa numai fumezi si numai fuma, stiu ca e greu dar eu cunosc foarte multe persoane care s-au lasatwinking. Bafta.

3 răspunsuri:
| Vulturica a răspuns:

Arunca toate pachetele de tigari pe care le ai la cos(rupe-le bine) si nu mai cumpara altele astfel incat sa nu mai ai ce sa fumezi.Cand iti vine sa fumezi, ia niste sticksuri sau orice altceva si rontaie.(ai grija si cu astea, sa nu mananci prea mult tongue )

| anqz a răspuns (pentru Vulturica):

Mergi la un psiholog... nu cred ca poti daca spui ca ma las ma las si te lasi eu nu cred asta

| alex3010 explică (pentru anqz):

Am fost am avut si plasturi