| catarazedi a întrebat:

Ccum devin senior? De avut ce trebui am dar nu stiu unde sa dau.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Ai atuns deja numarul, dar trebuie sa astepti pana maine sa se actualizeze punctajul si numarul raspunsurilor, dupa care vei deveni senior.

14 răspunsuri:
| Mareacluj a răspuns:

10 zile de cand esti membru si cel putin 100 de raspunsuri la intrebari

Răspuns utilizator avertizat
| Dudyy a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri!

Răspuns utilizator avertizat
evenso
| evenso a răspuns (pentru catarazedi):

Da, poti vedea la Raspunsurile mele sau aici: http://www.tpu.ro/utilizator/wpqp/raspunsuri/

evenso
| evenso a răspuns (pentru catarazedi):

Cu placere.

| Dudyy a răspuns (pentru evenso):

Eu vad ca are doar 22 de raspunsuri...

Răspuns utilizator avertizat
evenso
| evenso a răspuns (pentru Dudyy):

La profil arata acum 22, dar azi a dat peste 100 de raspunsuri, maine se va actualiza si vei vedea numarul total dat pana azi ( zilnic odata se reactualizeaza profilul ).

Răspuns utilizator avertizat
evenso
| evenso a răspuns (pentru catarazedi):

Ai deja peste 100 de raspunsuri date.

evenso
| evenso a răspuns (pentru catarazedi):

Cu placere, merci si eu.