| Anon1mxD a întrebat:

SaL! dc mi se Restarteaza pc?! iata componetele la pc! hdd st320082 2as scsi disk device placa video kv8x, ...maxtor 6k040L0! m-ati inteles voi :*! HeLp Rapid!

5 răspunsuri:
| Bullweif a răspuns:

Esti un pic prafhappy dar iti dau cateva motive pentru care se poate restarta pc`ul:
-cooler de procesor ars, procesorul se supraincalzeste si are o functie in bios care il opreste;
-eroare grava de hardware/soft, dar aia mai degraba iti da bluescreen;
-bad`uri majore pe hard;
-legaturi sau contacte care se fac gresit, din cauza ca are priza nelegata la masa.
Daca o sa fii mai explicit cu simptomele poate o sa iti spun mai exact. Pm si te ajut

Apache
| Apache a răspuns:

Poate sa fie sursa.

| Ramoniqtzz a răspuns:

Sursa e de vina. asa mi s-a intamplat si mie pana nu a mai pornit deloc! :d

| Anon1mxD explică:

Deci sa iti explic! se Restarteaza Mai AleS cand Joc jocuri! am Dat un Scan Virusi n-am... ce pot sa mai fac?!

| Tevion a răspuns (pentru Anon1mxD):

Instaleazati Malwarebytes si sterge tot ce iti gaseste [antivirusu nu iti gaseste toti virusi]