| Flavius100 a întrebat:

Sal TPU cine stie un joc in care sa trebuie sa fii un animal si sa vanez ietc gen wolfquest sa ai pui etc dau o funda mare jocului care imi place mai mult scuze de categorie daca dadeam la jocuripc online nu imi raspundea nmnsad

4 răspunsuri:
| AmbraCornea a răspuns:

Stiu un joc 3d: feralheart... Dar e de danodat...sad

| StefiChan8D a răspuns:

Nu stiu sigur daca stii jocurile astea(nu sunt de downloadat) dar mie imi plac : gamevial lif; fly like a bird 3. xD

| Bella008 a răspuns (pentru AmbraCornea):

FaralHeart este virusat, iti da virusi! Mie mi -sa intamplat, dar nu ma patit nimic ca nu m-a lasat chrom-ul sa deschid fisierul

| Gabyfrumy a răspuns:

Stiu eu niste jocuri online, sunt super faine: Ourworld, Transformice, Dinopet, Zwinky, Stardoll happy, Micetop (dar mai intai joaca transformice), Heromice. Eu m-am jucat si imi plac, nu trebuie sa le instalezi, sunt pe net, Bafta! Si daa te joci Transformice sa ma adaugi cu numele de Gabyfrumyy, big grin happy