| ionutbrezeanu a întrebat:

Sal TPU! Cum sa-i spun unei fete ca imi place de ea? Sunt cam timid asa de fel si as vrea sa am o relatie...

Răspuns Câştigător
| Maia_Ionescu_1996 a răspuns:

Iubitul meu a facut in felul urmator:timp de o luna s-a apropiat de mine doar ca si prieten dar a dat semne ca ar vrea ceva mai mult apoi intr-o zi mi-a spus ca are ceva foarte important si ca nu se mai poate abtine.Nu a apucat sa imi zica in ziua aceea deci s-a prezentat a doua zi la mine in clasa la ora(suntem in acelasi liceu), si-a tras un scaun la banca mea si mi-a spus ca ma crede speciala si diferita si ca i-ar placea sa fim impreuna.Deci mult noroc, sinceritatea este cheia aici! Spune totul fata in fata, nu online sau prin mesaje(gasesc asta copilaros).

6 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Pai ar fi cazut sa lasi tmiditatea la oparte daca cu adevarat doresti asta happy happy mult noroc!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ionuteee, fata ce zice mai? tu ai vrea dar ea schiteaza vreun gest cand va vedeti?

| ionutbrezeanu explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

E in clasa cu mine.Sunt clasa a 11-a si suntem colegi.Deseori o vad ca se uita la mine iar cand intorc privirea spre ea se face ca se uita in alta parte.Suntem prieteni si, dupa parerea mea e cea mai de treaba fata din clasa. poti vorbi orice cu ea!

| ș53fan a răspuns (pentru ionutbrezeanu):

Salut! Vrei sa vb pe Whatsapp? 0733857029 este numărul meu! Ai rezolvat ceva? Dacă mai sunt persoane pe aici care vor îi aștept...

| Lumeaîn3D a răspuns:

Păi mai întîi asigurăte că şi ei îi place de tine ...nu neapărat s-o întrebi dacă-i place de tine,, orientează-te dupa semne. Iată un mic ajutor : http://www.yuppy.ro/articol/Relatii/1820/20-de-semne-ca-te-place.html
După ce vei fi sigur că măcar te place cît de puţin, spune-i ce simţi pentru ea..Nu te grăbi,, dacă ea nu te place, sigur te v-a refuza, iar atunci vei rămîne cu inima bucăţele. Dacă încă nu i-ai dat de ştire de sentimentele tale şi nu ştii sigur dacă te place, ar fi bine să o faci să te placă..Acest link îţi va fi de ajutor : http://www.divahair.ro/......tici..Mult Succes in DRAGOSTE :)

| klyacsik a răspuns:

Chiam-o sa va plimbati pe undeva,apoi oferate sa o conduci pina acasa si cind ajuge-ti la destinatie,o privesti frumos, ii zimbesti si ii zici draga X, de cind ai aparut tu in viata mea s-a schimbat ceva, simt ca am nevoie de tine mereu, nu-mi pot imagina o zi fara sa-ti vad ochii etc. si finalul glorios: o saruti!