| Spitz10 a întrebat:

Sal TPU. Daca sunt corigent pe semestrul asta la fizica dar semestrul trecut nu se face media la amandoua si nu raman sau trebuie sa imi dau corigenta pe sem 2?

Răspuns Câştigător
| VanessaTya a răspuns:

Buna, depinde de ce medie ai pe primul, daca aduni ambele medii si le imparti la 2, si-ti iese cel putin 5, 00 ai trecut.
De exemplu ai pe primul 5 si pe al doilea 4, iti va iesi 4, 5, deci esti corigent, in schimb daca ai 6 pe primul si 4 pe al dolea iti va iesi 5 ...depinde ce medii ai tu acuma.
BAFTA!

3 răspunsuri:
| VanessaTya a răspuns (pentru VanessaTya):

doilea *

| Spitz10 explică (pentru VanessaTya):

Ms...ai funda de la mine, dap nu mai e nevoie ca am luat un 10 big grin

| VanessaTya a răspuns (pentru Spitz10):

WOW... BRAVO! Deci poti, bafta in continuarewinking