| BBlackHearttt a întrebat:

Sal TPU. unde pot gasi si eu versiunea karaoke sau mai bine spus negativul la melodia asta "NEBUNIA LU JUVEL"

6 răspunsuri:
| Deyush08 a răspuns:

Oh god why?

| BBlackHearttt explică (pentru Deyush08):

Omg..Il ai sau nu?

| Deyush08 a răspuns (pentru BBlackHearttt):

Doamne, fetita, o sa ajungi o mare... laughing ma abtin.

| Deyush08 a răspuns (pentru BBlackHearttt):

Vai de capu tau rolling on the floor

| BBlackHearttt explică (pentru Deyush08):

Fato, Sunt baiat, si esti cam proasta, nah ca eu nu ma abtin, eu am pus intrebarea sa ma ajute cineva daca esti asa curioasa iti zic si dc vreau negativul, pentru care niste basi care tu nu ai habar am nevoie de sunetele alea pentru o melodie de dubstep ok? vezi in continuare de viata ta si ce iti bagi in organul tau sexual cat si in gura pa!

| Deyush08 a răspuns (pentru BBlackHearttt):

Exista Google, cretinulewinking dar ce sa ceri unui cocalar prost, nu? laughing