| lumy4u a întrebat:

vin si eu cu o intrebare ciudata! de cativa ani visez mereu sfarsitul lumii, acelasi vis, 100% acelasi vis,mereu, am avut acelasi vis de zeci de ori. oare ce inseamna? mentionez ca NU ma gandesc la asa ceva, deci chiar nu inteleg rostul acestui vis! pareri?

Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Ideea e urmatoarea! Visele negative cred ca sunt o extindere a vieti reale.Sunt ca un semnal de alarma ca ceva se intampla.In adancul subconstientului ai nemultumiri sau neanpliniri de care e posibil sa nu fi constienta.Cauta sa vezi care sunt aceestea si practic iti raspunzi singura.

5 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Incearca sa nu mai dormi singura! Dupa o noapte de amor nu cred ca mai visezi sfarsitul lumii.

| lumy4u explică (pentru Mirela77):

Nu dorm singura niciodata tongue locuiesc cu logodnicul meu de 2 ani jumate tongue mersi pentru grija laughing)))

| Mirela77 a răspuns (pentru lumy4u):

Atunci poate e timpul sa-l schimbi! Scuze doar glumesc.

| lumy4u explică (pentru Mirela77):

As face-o daca as avea macar un motiv

| Loser8299 a răspuns:

Inseamna ca vine sfarsitul lumii.Maine probabil.