| Danu_Danutzu_1993 a întrebat:

Sall all.Este prima data cand apelez la site-uri din astea(de obicei nu o fac).As dori niste informatii referitoare la sex.Saptamana viitoare 2 prieteni mi-or promis ca mergem la niste fete sa facem sex (eu am 14 ani, prieteni mei au 15 si 16).P.s:eu nu am facut niciodata sex.Si as vrea sa stiu daca este bine ca vreau sa fac sex la doar 14 ani (daca nu, motivul,).Si as dori si niste pozitii big grin! A da si este nevoie sa folosesc pentru prima oara prezervativ? O sa fie dureros prima data cand faci sex? Ms pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| robwert20 a răspuns:

Nu e ok la varsta ta sa faci sex...dar daca vrei neaparat sa o faci foloseste un prezervativ.....informeaza-te despre fata ca nu cumva sa te alegi cu o boala cu transmitere sexuala!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e şi frică să-mi închipui anumite amănunte referitoare la acele "fete".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vai de capul tau si al prietenilor tai. mai mult de atat nici nu stiu ce sa iti mai zic. Mai bine iti vezi tu de treaba ta la 14 ani?

| Danu_Danutzu_1993 explică (pentru suntserios):

Am cerut doar un raspuns la intrebare nu parerile altora despre intrebarea mea!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Danu_Danutzu_1993):

Parerea era despre tine nu despre intrebare