| AnonymousTPU007 a întrebat:

Sall! Am 15 ani si 181 cm.Intrebarea mea este:cat voi mai creste? Nu vreau sa ma fac de 2 metri...straight facelaughingmai inot din cand in cand, o data la o luna dar asta nu cred ca influenteaza.
Voi ce inaltime aveti si cati ani?

8 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Daca parintii tai sunt inalti, asa trebuie sa fii si tu!
Oricum nu cred ca mai cresti foarte mult. Vreo 5-6 cm.

| AnonymousTPU007 explică (pentru SefaTa97):

Pai tata are in jur de 185 cm...

| SefaTa97 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Pai nu o sa cresti mai mult de 186.De la varsta de 14 ani incepi sa cresti dintr-o data. Noi fetele, de pe la vreo 11 ani ne inaltam, usor usor. Voi dintr-o data, de aia ti se pare destul de ciudat. Oricum de pe la 16 ani o sa cresti cam 1cm pe an.

| Charlotte02 a răspuns:

Esti baiat sau fata?

| AnonymousTPU007 explică (pentru Charlotte02):

rolling on the floor Baiat.Te-ai speriat ca sunt fata si am inaltime asa mare, nu?laughing

| Charlotte02 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Atunci de ce iti faci probleme? Baietii trebuie sa fie cat mai inalti, daca o sa intalnesti o fata inalta careia ii plac tocurile, cum sunt eu, trebuie sa fii si mai inalt decat ea, ca da mai bine :d Deci eu zic ca nu e motiv de ingrijorare inaltimea :*

| AnonymousTPU007 explică (pentru Charlotte02):

Pai e frumos sa fii inalt dar nici de 2 metri nu vreau sa fiu.laughingInaltimea mea chiar imi place si n-ar strica sa mai cresc putin dar eu ma ingrijoram ca am doar 15 ani si o inaltime mare stiind ca baietii cresc cam pana la 20 de ani...

| Charlotte02 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Ei,si ce daca o sa mai cresti? Stai chill, eu cred ca e o chestie care depinde de fiecare individ in parte, la unii cresterea inceteaza mai repede la altii mai greu, nu prea ai de unde sti :d zi mersi ca nu esti scund! tongue