| ReVeRs a întrebat:

Sall am primit cadou un caine rasa canishe imperial.Are 1 an iar acum "plange" dupa fostul proprietar ..in cat timp credeti ca o sa se ataseze de mine?

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

E normal ceea ce face acest caine! saracul mie mila de el!
Fi si tu afectuos cu el si demonstreaza-i afectiune si iubirea care o merita!
Pe fostul propietar nu il va uita niciodata, vei vedea!

7 răspunsuri:
| mini35 a răspuns:

Deci cainele tau o sa ii fie foarte greu sa schimbe stapani depinde de el si de ce sentimente avea pentru stapan. Oricum o sa dureze o perioada pana o sa se ataseze de tine.Tu incearca sa fii prietenos cu el si alte lucruri de genu asta ca sa se ataseze mai repede de tn.Suceswinking

| ReVeRs explică (pentru IloveME):

Da oricum el cand a fost mai mic a fost dat la un adapost pentru caini de acolo l-a luat proprietarul care la crescut pana acum..deci a trecut prin "multe maini" nu stiu ce sa zic imi e frica ca nu se va atasa de mine

| IloveME a răspuns (pentru ReVeRs):

Stai linistit cu timpul te va privi si pe tine ca fiind stapanul lui!
Si eu am un yorKshire, il iubesc ca pe copilulu meu!
Il am de bebe si in mai face 2 ani! merge in casa in doua picioare si mereu cand cere afectiune vine si se pune ca un bebe in bratele mele! iubitul meu nici nu ma poate saruta in fata lui ca se pune gelos! odata eram in pat si a urcat cu noi, l-am sarutat p iubitul meu si de gelozie s-o pus in fata lui sa nu-l mai sarut, dupa ca sa-l inervez l-am mai sarutat odata si cu labuta incerca sa ma traga spre el!
Ofera-i dragoste si va incepe si el sa tina la tine! animalele sunt cele mai fidele, merita ocrotite si iubite!

| ReVeRs explică (pentru IloveME):

Amuzanta si frumoasa povestioaralaughing..cat despre caine o sa ii ofer foarte multa dragoste..de cand eram mic vroiam un caine iar acum toata dragostea acumulata in toti anii o sa se reverse spre ellaughing mersi pentru ajutor:*

| IloveME a răspuns (pentru ReVeRs):

La fel am facut si eu! fi sigur cainele simte cand cineva il iubeste si il doreste cu adevarat!
Plange dupa celalalt pentru ca s-a atasat de el, crezi ca lui ii este bine ca schimba asa des de stapani?
Sa-l stapenesti sanatos!

| BootsToAsses a răspuns:

E greustraight face am simtit asta, si simt pe pielea mea crede-ma. demonstreazai cal iubesti nul chinui

| ReVeRs explică (pentru IloveME):

Mai mult ca sigur o sa fiu ultimul lui stapan..mersi!