| ItDoesntMatter01 a întrebat:

Sall,am telefon Nokia 6600 slide, l-am scapat pe jos si s-a spart ecranu.Am cv important pe el in memoria interna si vreau sa pot copia pe card.Eo am gasit clipu {acel ceva important} dar nu stiu care este copierea. stiu ca trebuie sa dau la setting dar nu stiu al catelea este, de sus in jos. vreau doar sa-mi spuna careva al catelea este copy. funda scuze categoria

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pacat de telefon

| ItDoesntMatter01 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Nu-i pacat ca n-am dat nimic pe el

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru ItDoesntMatter01):

Asta n-ai spus.