| StefanStyle94 a întrebat:

Sall! Ce parere aveti despre tatuaje? Am unul micut in zona abdomenului...credeti ca e de prost gust?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tatuajul odata facut devine o chestie personala.Si e inutil sa ceri parerea despre ceva ce tie iti place. Mie imi plac tatuajele dar niciodata nu mi-as face unul in Romania daca ar fi sa imi facwinking

| aliyna a răspuns:

Daca e micut si finut lucrat, nu are cum sa fie de prost gust, oricum fiecare cu parerea lui.

| Element25 a răspuns:

In niciun caz :X
tatuajele arata super. uitate si la Oliver de la Bring me the horizon cate tatuaje are si arata foarte tare day dreaming

| SilverEyes a răspuns:

Orice este frumos, cat timp este intr-o anumita limita. Si eu as dori sa imi fac unul, un tribal mai exact, dar nu sa ajung sa am tot corpul acoperit de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nicio parere despre ele. Pe mine una nu ma atrag si sunt indiferenta. Daca nu ma atrag, nu inseamna ca le consider de prost gust. Fiecare face ce ii place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una nu-mi plac tatuajele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat de prost-gust. Mai rau este ca tu (daca esti nascut in 94) esti intr-o perioada de dezvoltare, de permanenta schimbare, iar peste 1 an, 2, 3, 10, s-ar putea sa il urasti! Si nu e deloc usor sa scapi de el...