| AndreyStan a întrebat:

Sall cum imi fac o pagina de internet pe care sa postez videoclipuri (cu mine si prietenii cu lucruri extreme), dar sa fie gratis. Vreau sa imi explicati si cum umblu pe el. FUNDA

Răspuns Câştigător
| temugin a răspuns:

Ai putea sa folosesti aplicatiile de blog, de la wordpress.com, blogger.com sau blogspot.com, cu conditia sa le ai deja postate pe youtube, sau xvideo, ma rog.
Ideea e ca site (adica domeniu www) nu poti sa-ti faci gratis, pentru ca te costa chiria domeniului, care nu e o avere, dar pentru ce spui tu ca iti trebuie nu trebuie sa mai dai si bani.
Daca mai ai nelamuriri... i wait for it!

5 răspunsuri:
| AndreyStan explică (pentru temugin):

Mersi l-am facut e:
http://andysiprietenii.blogspot.com
dar am ales o imagine de fundal de la categoria calatorii, cum sa o schimb cu una din computerul meu?

| temugin a răspuns (pentru AndreyStan):

Habar n-am, pe wordpress stiu cum e, dar pe blogspot n-am nici o idee!

| temugin a răspuns (pentru AndreyStan):

Sii...ma cam intereseaza hobby-ul tau, serios!

| AndreyStan explică (pentru temugin):

Gatitul si escaladatul( cateodata asa la prostie ca avem un loc unde sa daramat terenul si ne mai urcam cateodata pe acolo).
Deci blogspot si wordpress sunt gratis?

| temugin a răspuns (pentru AndreyStan):

Si blogger laughing