| sebyseby545 a întrebat:

Sall! De la un timp PC-ul nu ma lasa sa joc nici un joc de ex. cs, gta san andreas...etc! Se blocheaza si imi apare ceva negru si dupa ceva pe tot ecranul albastru in care scrie memory video 00005x0etc va rog funda

Răspuns Câştigător
| mykids a răspuns:

Http://www.emag.ro/search/nvidia%20geforce
Uita-te tu aici si vezi ce iti place funda?:)

5 răspunsuri:
| mykids a răspuns:

Buna,calculatorul tau este ok...problema este placa video care probabilo ca s-a dus si nu mai suporta aceste suprasolicitari ale contrastului..schimba placa video. daca vrei pentru jocuri iti recomand invidia geforce vezi pe eMAGwinking
sper ca te-am ajutat
Funda?

| kuchikisan a răspuns:

Buna! asa am patit si eu si am sters toate jocurile si mi-am reinstalat windowsul, si dupa le'am reinstalat dar cand le descarci incearca sa le scanezi inaintewinking, daca face tot asa figuri inseamna ca ti s-a dus placa video succes

| sebyseby545 explică (pentru mykids):

Da un Nvidia ma anunti pentru 512 rami ok?
sa imi dai un site

| sebyseby545 explică (pentru mykids):

Da un Nvidia ma anunti pentru 512 rami ok?
sa imi dai un site

si dupa iti dau funda dar sa vad nVIDIA bun!

| mykids a răspuns (pentru sebyseby545):

Vrei placa mai ieftina sau mai scumpa ca sa stiu ce sa caut? si zi-mi orasul tau