| ToxiSun a întrebat:

Sall pe ce trebuie sa dau ca sa bag pe cineva in grup cu mine la metin 2? Numai ca sa - l cresc si din astea. Am incercat sa dau dublu click pe el si cateodata imi apare catodata nu si daca imi apare nu imi apare ce trebuie adica sa fac grup? Ma ajutati va roooog >>> :O3:O3

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Daca esti intrat intr-un grup trebuie sa iesi ca sa faci tu altul.Vezi ca sa bagi pe cineva in grup poti sa bagi doar daca nu e diferenta de 30 de nivele (de ex tu ai lvl 60 si nu poti baga pe cineva de 20 numai pe cineva de nivelul 30 in sus).Pe cine vrei sa inviti trebuie sa nu fie in nici un grup.Pa,pa

| ToxiSun explică (pentru Pufoshenia):

Pai nu este dar cum invit pe cineva?

| Pufoshenia a răspuns (pentru ToxiSun):

Dai click dreapta pe caracterul pe care vrei sa il inviti si iti va da sus un fel de tabel cu mai multe patratele si dai pe ultimul,, Invitatie grup''. Persoana cealalta trebuie sa acepte invitatia si dupa ce o acepta gata ati facut un grup.