| Diance a întrebat:

Am o problema. Vineri m-am lovit la cap. Nu am vanatai, cucuie sau vreo rana, ceea ce e ciudat, fiindca a fost o lovitura puternica. Imediat dupa lovitura m-a luat o durere de cap, iar dupa vreo 2-3 ore m-a luat o ameteala puternica. Ameteala aia imi mai trecea, iar ma mai lua, iar imi mai trecea, iar ma mai lua, si tot asa. Le-am zis parintilor, iar ei mi-au zis ca imi va trece ( chiar daca nu mi-a trecut nici pana azi ).
As vrea sa trec pe la un doctor. Ce ziceti?
Vreau un sfat.

PS : Sorry pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Mergi la doctor neaparat. S-ar putea sa-ti dea sa faci un RMN. Nu te joci cu loviturile la cap.

2 răspunsuri:
| flash2002 a răspuns:

Ar trebui sa tragi o fugă pana la doctor sa iti faca in control. Multa sănătate!

| Diance explică (pentru flash2002):

Mersi pentru sfat