| ChrysChris a întrebat:

As vrea sa imi schimb look-ul.Am ochii caprui si parul mai deschis la culoare. Fundahappytongue

8 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu ai specificat culoarea parului. Daca il ai blond fa-ti varfurile parului, vreo 3-4 degete, depinde si de cat de lung il ai, brunete, daca esti bruneta sau satena decoloreaza-ti-l, este foarte frumos. Sau te poti tunde.Cum vrei tu.

| MerVeilleuX a răspuns:

Tunde-te filat sau fă-ţi breton pe-o parte în scări sau tunde-te bob. tongue

| YrinaBubulina a răspuns:

Incearca sa iti prinzi parrul diferit, poti sa te tunzi (daca vrei) Si incearca sa combini hainele cat mai diferit, da alta forma unghiilor, si incearca sa te machiezi altfel decat de obicei. (daca o faci). Succes :*

| tpuforyou a răspuns:

ChrysChris credeam ca esti baiat! scuze )))

| ChrysChris explică (pentru tpuforyou):

Is baiatwinking

| ChrysChris explică:

Is baiat

| tpuforyou a răspuns (pentru ChrysChris):

Bine atunci vezi link >ul meu! )