| NoSens a întrebat:

cine imi spune si mie cum sa fac un colaj cu melodii adica trebuie un program sau ceva Fundita! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Windows MovieMaker il ai in computer->/C->Program Files->MovieMaker big grin

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Windows MovieMaker il ai in local disk C Program files.

| NoSens explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Aa deci trebuie programul ala?

| NoSens explică (pentru NoSens):

Am doar DVD maker

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru NoSens):

Pai eu il am si fratele meu il are si prietenii mei. Fara sa il instalezi.Sau cauta-l pe netbig grin
Succes!