| Lolipop_6481 a întrebat:

Sall TPU happy! e o intrebare cam ciudata dar nu stiu unde sa-m ascund jurnalul intim devil)):" impart camera cu soramea si cauta peste tottt :@ laughing) plss cele mai multe ascunzatori primesc fundita :*

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Bag-o intr-o punga ce se sigileaza. Spre exemplu alea in care se aflau unelte hardware ce se sigileaza la capete. Si ascunde-l in bazinul de la WClaughing. pune-l intr-o alta carte. Eu cand eram mai mic si aveam caietelul meu cu poezii deocheate, ma rog cu incercari de poezii, am decupat o carte cu alba ca zapada si acolo imi ascundeam eu caietelul meu care a sfarsit arzand, bata-l vina laughing.
Ia-l cu tine. Daca esti fata trebuie sa ai cu tine o geanta, in geanta fetelor incape tot ce vrei si ce nu vreihee hee.
BAfta sper ca surioara ta diabolica nu ti-l va gasi.
Nu sunt multe dar sunt bune laughing

Andrei

3 răspunsuri:
| danielacs a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa il arzi! Iti spun din propria experienta ca eu am patit-o cu un. jurnal,, acum 4 ani big grin mi l-a gasit fratele meu mai mare, l-a citit, i l-a arata si mamei si nu aveam scrise chestii,, intime,, (cum a fost cand am facut-o prima data) :''> deci iti dai seama ce fata a facut mama big grin. Si de atunci am zis ca nu o sa mai tin niciodata jurnal! Deci cel mai bine ar fi sa nu mai tii nici tu jurnalul! Daca ai ceva pe suflet si vrei sa te descarci scrii pe o foaie si dupa o arunci!winking :*

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Sub saltea sau intr-o noptiera incuiata sau intre hainele tale sau in sertarul cu lenjerie intima(in fund de tot)fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine o ascunzi intr-o cutie ceva. Sper sa iti fie de folos