| Ion_Cristina-alexandra_1994 a întrebat:

Vreau si eu cateva intrebari pentru oracol!
Dau funda!

3 răspunsuri:
| 16Gabriela a răspuns:

Oracolul are intrebari deja, nu tu iti creezi intrebariile. Ca sa ajungi la oracol trebuie sa dai in dreapta pe "Logat caIon_Cristina-alexandra_1994 " apoi dai la "Vizualizare profil" apoi o sa dai unde scrie "Prima pagina" (este sus) apoi o sa vezi "Intrebarea zilei in oracol" si dai clik acolo unde scrie intrebarea, cu albastru, apoi bifezi "Da" sau "Nu" sau altele si apoi dai pe "Raspunde" si o sa iti apara alta si tot asa bifezi si dai pe raspunde. Fundita big grin

| MadRaven a răspuns:

Poţi pune întrbările din Oracolul TPU big grin

| MadRaven a răspuns (pentru 16Gabriela):

Cred că se referea la un oracol real, nu la cel de pe TPU. thinking