| ImCalledLamă a întrebat:

Sall happy vreau sa ma apuc de vlogging big grin Cont: am inteles ca s-au facut schimbari si youtubul costaa....cat costa contul? Dupa..sa postez filmulete, cat costa sa le pun? As vrea sa fiu si eu mai cunoscuta...nu stiu happy Fhundha

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Contul de youtube nu costa nimic, costa doar daca doresti sa iti fie facuta reclama, si e destul de scump.
Munceste singura, nu te lasa niciodata si pana la urma vei reusi.
Peace!

10 răspunsuri:
| Mk01 a răspuns:

Contul de Yt nu costă, ba chiar poţi primii bani cu ajutorul lor.Ca să te faci mai cunoscută trebuie doar să găseşti subiecte interesante şi să-ţi faci reclamă pe facebook.

| ImCalledLamă explică (pentru SimpleIsCool):

Si prin "reclama" ce inteleg? Sa pun filmuletele in dreapta la more videos? o.O
Si nici filmuletele postate nu cer o taxa etc etc etc?

| SimpleIsCool a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Nu ce normal, sunt free, reclama marefeream la ce asemanatoare cu facebook, iti prmoveaza ei pagina/canalul.
Funda te rog?big grin
Peace!

| ImCalledLamă explică (pentru SimpleIsCool):

Aha, funda, o sa ma cheme Tigruta...o sa face ceva gen Tequila big grin

| SimpleIsCool a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Ok,succes.
Funda te rog si un vor ca am nevoie acum.
O seara faina.

| ImCalledLamă explică (pentru SimpleIsCool):

Cand dau pe sign in la yt imi apare ceva "un singur cont, toate serviciile google" pe net apare altfel :\

| AlexandraSt13 a răspuns:

Te plateste youtbe-ul pentru continut...contul e gratis

| SimpleIsCool a răspuns (pentru AlexandraSt13):

Da,de obicei da.

| ImCalledLamă explică (pentru SimpleIsCool):

Eu nu vreau sa fac bani din yt, vreau fani laughing

| SimpleIsCool a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Aha,ok.
Dar cand ai audienta, se castiga si ceva banibig grin