| TonyStarkk a întrebat:

Salut all, am si eu o intrebare delicata! Deci am facut cunostinta cu o fata.Insa problema e ca intro oarecare masura eu am prietena! Insa faptul ca vorbeam cu persoana care am cunoscut-o recent nu are nici o treba,pentru ca am devenit simpli cunoscuti! Am vorbit cu ea,ea de la inceput ma ignora nu-mi raspundea la intrebari. Dupa perioada dupa ce am mai insistat treaba s-a asezat,insa nu de tot, apoi intr-o zi ea m-a intrebat daca am skype, in final am vorbit prin videocall cam vreo 3 ore.Era tot bine,dar dupa o zi m-a blocat sa nu-i mai scriu nimic,pe toate profilele, care ar fi explicatia? Inca ceva, ea imi zicea ca nu a zis niciodata la un baiat "Te iubesc".

2 răspunsuri:
| Kamiichu a răspuns:

Fetele sunt complicate. poate a aflat că ai iubită şi a deranjat-o. vorbeşti cu ea doar pe net sau vă şi întâlniţi? nu ştiu ce să zic.

| TonyStarkk explică (pentru Kamiichu):

Ea stie ca am prietena, dar problema consta in aia ca eu nu am avut intentia sa ies cu ea sau chestii de genu asa am facut ca sa inteleaga ea, totul era intro limita.